Жоден сантехнічний пристрій не обходиться без сифона. Цей непомітний помічник допомагає видалити брудну воду та відходи та захищає від неприємних запахів із каналізації.
Жоден сантехнічний пристрій не обходиться без сифона. Цей непомітний помічник допомагає видалити брудну воду та відходи та захищає від неприємних запахів із каналізації.
Сифон відноситься до «невидимий» деталей сантехнічного обладнання: він зазвичай захований від очей під раковиною, ванною, душовою кабіною, унітазом. Сифон (по-грецьки це слово означає «трубка» або «насос») — це система трубок з гідрозатвором, яка забезпечує відведення використаної води і не допускає проникнення смердючих випарів з каналізації. Сифони відрізняються Детальні описи сифонів для різних видів сантехнічних пристроїв ви знайдете у відповідних категоріях товарів. Конструктивні типи сифонів Пляшковий — має вигляд пляшки, саме в ній збирається бруд та дрібні предмети. Такий тип сифонів використовують для кухонної мийки або раковини. При необхідності його легко розкрутити та почистити. Трубний — водяний затвор утворюється в S або U-подібної жорсткої труби. Виготовлений із пластику або металу, тому встановити його не так просто, а при засміці доведеться розбирати всю конструкцію.< Гофрований — та ж вигнута труба, але не жорстка, а гофрована. Їй надають бажаної форми, створюючи водяний затвор. Найзручніший варіант — комбінований: пляшковий сифон з гофрованою трубою. < Додатковий тип, застосовуваний для неопалюваних приміщень, — сухий сифон. Внутрішня трубка в неробочому стані сплющена і не пропускає гази з каналізації, в робочому наповнюється водою, що зливається. Багато моделей робиться самоочисним, в інших встановлена сітка для уловлювання сміття. Види сифонів за способом зливу води Ручний злив — зливний отвір закривається пробкою, яка дістається рукою. Звичний варіант &strong>сифона для раковини. Напівавтомат — зливний та переливний отвір з'єднані тросом; поворот кришки переливу відкриває зливний отвір. Зустрічається в сифонах для ванни ;/span> Автомат — система click-clack: злив відкривається та закривається натисканням ноги на заглушку: одне натискання відкриває заглушку, друге закриває. Так часто влаштований сифон для душової кабіни . Матеріали, з яких виготовляються сифони Найдешевший варіант — пластик. Такі сифони не гниють, стійкі до хімічних речовин, легко чистяться. Їх легко встановити, легко розібрати та за необхідності легко замінити. Сифони з латуні та нержавіючої сталі набагато міцніше, не піддаються корозії і при цьому багато виглядають. Однак і коштують вони набагато дорожче. < Наш інтернет-магазин сантехніки lux-service.com.ua пропонує сифони з пластику, латуні, нержавіючої сталі та інших металів від сантехнічних фірм Італії, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Росії та ін. Найпоширеніші кольори — білий або хром, однак для особливих поціновувачів у нас є навіть бронза та золото.< Діаметр труби, що виходить (випуск) — буває від 32 до 110 мм в залежності від призначення сифону — повинен збігатися із розміром зливного отвору. Крім того, враховуйте, що для сифона потрібен вільний простір, це особливо важливо при встановленні душових кабін з низьким піддоном. < Якщо у вас виникли питання, звертайтесь до наших продавців. Вони допоможуть вам вибрати відповідну модель сифона і підкажуть, що з ним робити.
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 24 годин. Якщо у вас виникло термінове питання, зателефонуйте нам прямо зараз по номеру:
050-675-97-37
Відгук буде опубліковано найближчим часом.
Після оформлення замовлення обов'язково зв'яжеться менеджер для узгодження всіх деталей.